Scroll


Hakkımızda

Vega Tours, Türkiye de lisanslı olarak faaliyet gösteren bir Tur Operatörüdür.

Acentemiz "Türk Seyahat Acenteleri Birliği" (TURSAB, No: 4793) ve "Global Golf Turizmi Endüstrisi Ticaret Örgütü "(IAGTO, No: 1979) üyesidir.

Firmamız 2001 yılında kurulmuş ve son 10 yıldır çeşitli turizm hizmetleri sağlamaktadır. Bunlar bireysel turizm, kongre, konferans, seminer, çocuklar için yaz kampları ve golf turizmi.

Misyonumuz VIP tatil, resepsiyonlar, seminerler ve konferans organizasyonları ve golf turnuvaları düzenlenmesidir.
Busines ve incentive operasyonları için yılın 12 ayı aktif olarak faaliyet gösteriyoruz ve her ay yaklaşık 7 ila 10 arasında, farklı boyutlarda (150 kişiden 1000 kişiye kadar) gruplar organize ediyoruz. Golf turizminde ise özellikle Avrupa pazarında aktif olarak İngiltere, Finlandiya, İsveç, Fransa, Belçika, Çek Cumhuriyeti ve Bulgaristan gibi ülkelerle çalışmaktayız.

Şirketimizde her bölüm kendi rezervasyon ve operasyon alt bölümlerinden oluşmaktadır.
Personelimiz kendi konularında geniş tecrübe ve derin bilgi birikimi ile uzmanlaşmışlardır ve hepsi en az iki veya daha fazla yabancı dil bilmektedirler.

Biz kesinlikle iddia edebiliriz ki çalışmış olduğumuz tüm otel ve golf sahaları hakkımızda sıcak ve pozitif referans verebilirler. Bizler başarımızın bilgili ve dikkatli hizmet anlayışımızdan geldiğine inanıyoruz.

Vega Tours olarak, Türkiye'de yapılacak tatil, seminer ve kongre planlamalarında, misafirlerimizin tüm özel ilgi ve gereksinimleri göz ardı etmeksizin en iyi hizmeti vermek arzusundayız.

İlginize şimdiden teşekkür eder aşağıdaki bazı referanslarımızı bilgilerinize sunmak isteriz.

Saygılarımızla.

VEGA TOURS
Vitamin Turizm Tic. Ltd. Şti.

POPÜLER TATİL BÖLGELERİ