Scroll


GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu " Gizlilik Politikası " nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

 

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Müşteri bilgileri, sadece resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutarak alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin vegatours.net ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar www.vegatours.net veya Vitamin Turizm sorumluluğunda değildir.

POPÜLER TATİL BÖLGELERİ