Scroll


Hakkımızda

 

 

Vega Tours, Türkiye’de tam lisanslı olarak faaliyet gösteren bir Tur Operatörüdür.Acentemiz "Türk Seyahat Acenteleri Birliği" (TURSAB, No: 4793) ve " Golf Turizm Endüstrisi Küresel Ticaret Örgütü" (IAGTO, No: 1979) üyesidir. Firmamız 2001 yılında kurulmuş olup o tarihten beri çeşitli turizm hizmetleri sağlamaktadır – bunlar bireysel, MICE ve golf turizmleridir.  

Türkiye’nin gerek konumu, gerekse inşa edilen yüksek nitelikli otellerin MİCE turizmin önünü açmıştır. Konforlu konferans salonları makul ve esnek fiyatlar, farklı kategoride otellerde çeşitli teşvik etkinlikleri, konferanslar ve seminerler düzenleyebiliriz.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve kuruluşundan itibaren beraber ürüyen 15 kişilik çekirdek MICE ekibimizin her biri bu alanda yüksek donanıma ve bilgiye sahiptir.

 

 

VEGA MICE olarak, toplantılarınıza profesyonel çevirmenler, teknik ekipmanlar, ayrıca düzenlenen gala gecelerinde müzik grupları, dans şovları, havai fişekler, video-fotoğrafçılık gibi hizmetler sağlayabiliriz.

20 yıl boyunca yaklaşık 2000 farklı içerikli grup ve 300.000 kişiye hizmet vererek MICE sektöründe kendini kanıtlamıştır.

İş, eğitim ve tatilinizi birleştirerek toplantılarınızı verimli hale getirmek bizi mutlu edecektir.

 

 

MICE sunum dosyamızı dikkatinize sunuyoruz:>>>   

 

 

POPÜLER TATİL BÖLGELERİ