Scroll


RIXOS SUNGATE

RIXOS SUNGATE

RIXOS SUNGATE

Antalya / KEMER
ULTRA ALL INCLUSIVE
Tıklayın Sizi Arayalım


RIXOS SUNGATE 5*

LOKASYON

Açılış Tarihi: 2005

Son Yenileme: 2012

Kategori: 5*

Toplam Alan: 250.000 m2

Plaj: 720 m, Kum ve Çakıl taş

Tesis Bina Sayısı: 7

Asansör: 44

İnternet: Ücretsiz İnternet

STANDART ODALAR

-Standart Bahçe Manzaralı ,Ana Bina ve Teras Evler,38 m2 ,max.kişi 3+ 1, Mini bar, kablosuz internet bağlantısı,  IP TV, LED televizyon, uydu yayını, banyo ve odada direkt telefon, merkezi klima, elektronik kasa, halı zemin, banyo / küvet ve WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi vardır.

-Standart Deniz  Manzaralı ,Ana Bina, 38 m2, max.kişi 3+ 1, Mini bar, kablosuz internet bağlantısı,  IP TV, LED televizyon, uydu yayını, banyo ve odada direkt telefon, merkezi klima, elektronik kasa, halı zemin, banyo/küvet ve WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi vardır.

-Standart Engelli Odası ,Ana Bina ve Teras Evler ,38 m2 ,max.kişi 3+ 1 ,Mini bar, kablosuz internet bağlantısı,  IP TV LED televizyon, uydu yayını, banyo ve odada direkt  telefon, merkezi klima, elektronik kasa, zemin parke, banyo/özel duş ve WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi vardır. Zemini ahşap ve engelli kullanımına uygun.

-Standart Anti Alerjik Oda, Ana Bina, 31 m2,max.kişi  2+ 1 ,Mini bar, kablosuz internet bağlantısı,  IP TV LED televizyon, uydu yayını, banyo ve odada direkt telefon, merkezi klima, elektronik kasa, ahşap zemin, banyo/küvet ve WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi vardır. Ana bina zemin katta olup , Anti alerjik MYTE sertifikalıdır.

SUiTLER

-Suite;  Ana Bina ,53 m2, max.kişi  3+ 2 ,Mini bar, kablosuz internet bağlantısı, IP TV, LED televizyon, uydu yayını, banyo ve odada direkt telefon, merkezi klima, elektronik kasa, halı zemin, banyo / küvet ve WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi vardır. 1 yatak odası, 1 oturma odası, 1 banyo ve 2 adet LCD televizyonu mevcuttur.

-Family Suite ; Ana Bina , 75 m2, max.kişi  4+2, Mini bar, , kablosuz internet bağlantısı, IP TV, LED televizyon, uydu yayını banyo ve odada direkt telefon, merkezi klima, elektronik kasa, halı zemin, banyo / küvet ve WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi  vardır. 2 yatak odası, 2 banyo ve 2 adet LCD televizyonu mevcuttur.

-Jakuzili Oda;  Ana Bina,  35 m2 , max.kişi 2+1,  Mini bar, kablosuz internet bağlantısı, IP TV, LED televizyon, uydu yayını, banyo ve odada direkt hatlı telefon, merkezi klima, elektronik kasa, halı zemin, banyo / küvet ve WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi vardır. 1 yatak odası ve banyoda jakuzi mevcuttur.

-Grand Suite;  Ana Bina , 80 m2 , max.kişi 5+1, Mini bar, kablosuz internet bağlantısı, IP TV, LED televizyon, uydu yayını banyo ve odada direkt telefon, merkezi klima, elektronik kasa, halı zemin, banyo / küvet ve WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi vardır. Aileler için dizayn edilmiş olan Grand Suite’de 2 yatak odası, 1 salon, 2 banyo ve 2 adet LCD televizyon mevcuttur.

-King Suite; Ana Bina , 85 m2 ,3 Mini bar, kablosuz internet bağlantısı,  IP TV, LED televizyon, uydu yayını, banyo ve odada direkt hatlı telefon, merkezi klima, elektronik kasa, halı zemin, banyo / küvet ve WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi  vardır.1 yatak odası, 1 salon, 2 LED televizyon, 2 banyo ve deniz manzaralı özel jakuzi mevcuttur.

-Grand King Suite, Ana Bina,161 m2, 3 Mini bar, IP TV, LED televizyon, uydu yayını, kablosuz internet bağlantısı, banyo ve odada direkt telefon, merkezi klima, elektronik kasa, halı zemin, banyo / küvet, jakuzi ve WC, makyaj aynası ve saç kurutma makinesi vardır. "Grand King Suite". 2 yatak odası, 1 salon, balkon mevcuttur.

RESTORANLAR

-Ana Restoran Turkuaz

-Ana Restoran Veranda

A’LA CARTE RESTORANLAR

 (A’la Carte kullanımları rezervasyon sistemi ile çalışmaktadır. A’la Carte kullanımlarında 0 - 6 yaş (6 yaş hariç) arası çocuk ücretsiz, 6 - 12 yaş (12 yaş hariç) arası çocuk %50 ücretlidir.)

-La Rosetta Akşam Yemeği İtalyan mutfağının seçkin yemeklerinden oluşan eşsiz menü sunmaktadır. 19:00 – 23:00 Ücretli

-Mandarin Akşam Yemeği Uzakdoğu Mutfağının gizemli lezzetleri sunmaktadır. 19:00 – 23:00 Ücretli

-Ege A’la Carte Akşam Yemeği Ege denizinin iki yakasınıdaki lezzetlerin rembetika müziği eşliğinde ve geleneksel içkiler sunmaktadır.                       19:00 – 23:00 Ücretli

-Bonzai Akşam Yemeği Bonzai Restaurant konuklarına Uzakdoğu dan gelen ustaların maharetli ellerinden çıkan sushi’ler ile Uzakdoğu’yu daha yakın hissettirmektedir. 19:00 – 23:00 Ücretli

BARLAR

-The DEM Coffe and Tea House (Resepsiyon)

-Lotus Bar (Havuzbaşı)

-Piano Bar

-Tunus Cafe

-Vitamin Bar

-Chaos Disco Bar

-Bilardo

 

Barlarda servis edilen all inclusive konsepti dışındaki tüm lüks ve malt viskiler, xo ,vsop konyaklar, lüx vodkalar, lüks cinler , import bira çeşitleri , import şarap ve şampanyalar ve şişe olarak istenecek içkiler ücretlendirilmektedir. Alkollü ürünler uluslararası marka bilinirliliği olan ürünler olup tedarik sürecinde sıkıntı yaşandığında otel ürün değiştirme hakkını saklı tutar.

AKTİVİTELER

Yoga ve Meditasyon ,Nordic Yürüyüş ,Okçuluk ,Mini golf, Pilates ,Stretching ,Plaj Voleybolu ,Satranç ,Basketbo,l Box, Bilardo, Masa Tenisi ,Step, Aerobik, Fitness ,Havalı Tüfek ,Havalı Tabanca, Zumba Dans Kursu ,Boccia, Play Station ,Futbol, Kangoo ,Jumps ,Dart, Sinema

ÜCRETLİ AKTİVİTELER

 Zipline Parkuru, Bilgisayar ve Jetonlu Oyunlar ,Go kart ,Bowling

 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE
 • RIXOS SUNGATE

POPÜLER TATİL BÖLGELERİ

SON GEZDİKLERİM