Scroll


RIXOS PREMIUM BELEK

RIXOS PREMIUM BELEK

RIXOS PREMIUM BELEK

Antalya / BELEK
ULTRA ALL INCLUSIVE
Tıklayın Sizi Arayalım


RIXOS  PREMIUM  BELEK  5*

LOKASYON

Açılış Tarihi: 2005

Son Yenilenme: 2017

Kategori: 5*

Toplam Alan: 405.000 m2

Antalya Havalimanı: 35 km

Antalya Şehir Merkezi: 45 km

 En Yakın Merkez: Belek / 5 km

Ulaşım: Transfer (Ücretli)

Plaj Konumu ve Uzunluğu: 700 m özel plaj

Tesis Bina Sayısı: 1 Ana Bina (5 katlı) ve 60 Pool Suites

Asansör: 11 adet

internet: ücretsiz İnternet Hizmeti

STANDART ODALAR

-Deluxe room Bahce  Manzaralı 303 adet ,Ana Bina 37 m2 Odalarda, mini bar, Mirror TV, uydu, kablosuz internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, termal sensör, kasa, balkon, çalışma masası, okuma lambası, halı ve mermer zemin; banyoda duş/WC, makyaj aynası, saç kurutma makinesi vardır. Ücretsiz su ısıtıcısı ve çay & kahve seçenekleri mevcut.

-Deluxe Room Deniz Manzaralı 302 Adet, Ana Bina 37 m2 Odalarda, mini bar, Mirror TV, uydu,kablosuz internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, termal sensör, kasa, balkon, çalışma masası, okuma lambası, halı ve mermer zemin; banyoda duş/WC, makyaj aynası, saç kurutma makinesi vardır. Ücretsiz su ısıtıcısı ve çay & kahve seçenekleri mevcut.

-Family Suite Bahçe Manzaralı 10  Adet , 49 m2 Family Suite oda tiplerinde 2 yatak odası ve 1 banyo bulunmaktadır. Yatak odalarının birinde 1 adet çift kişilik yatak diğerinde 2 adet tek kişilik yatak olup; Ayrıca odalarda ayrıca mini bar, Mirror TV, uydu, kablosuz internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, termal sensör, kasa, balkon, çalışma masası, okuma lambası, baskül, halı ve mermer zemin ve banyoda duş/WC, makyaj aynası, saç kurutma makinesi ve buklet malzemesi mevcut. Ücretsiz su ısıtıcısı ve çay & kahve seçenekleri bulunmaktadır.

-Deluxe Suite Deniz manzaralı 14 Adet, 73 m2 Deluxe Suite oda tipleri 1 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmakta. Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak, mini bar, Mirror TV, uydu, kablosuz internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, termal sensör, kasa, balkon, çalışma masası, okuma lambası, baskül, halı ve mermer zemin; banyoda küvet/WC, makyaj aynası, saç kurutma makinesi ve buklet malzemesi vardır.Ayrıca  ücretsiz su ısıtıcısı ve çay & kahve seçenekleri mevcut.

-Superior Suite Deniz manzaralı 9 adet,  94 m2 Superior Suit odalar, 2 yatak odası, 1 oturma odası, 1 duşlu banyo, 1 kuvetli banyo ve 3 WC’den oluşmaktadır. Yatak odalarından birinde 1 adet çift kişilik yatak diğerinde 2 adet tek kişilik yatak vardır. Odalarda ayrıca mini bar, 3 adet Mirror TV, uydu, kablosuz internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, merkezi klima, termal sensör, kasa, balkon, çalışma masası, okuma lambası, baskül, halı ve mermer zemin ayrıca banyoda küvet/WC, makyaj aynası, saç kurutma makinesi ve buklet malzemesi mevcut. Ücretsiz su ısıtıcısı ve çay & kahve seçenekleri vardır.

BAHÇE’DEKİ SUİTLER

- Pool Suite Havuz Manzara (Swim up) 64 m2 Pool Suite ,1 yatak odası, 1 salon, 1 duşlu banyo, 1 kuvetli ve duşlu banyo ve 2 WC’den oluşmaktadır. Odalarda mini bar, LED TV, uydu, kablosuz internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, VRF klima sistemi, termal sensör, kasa, balkon, çalışma masası, okuma lambası, halı ve mermer zemin; banyoda makyaj aynası, saç kurutma makinesi vardır. Ücretsiz su ısıtıcısı ve çay & kahve seçenekleri mevcuttur. (15 adet direk havuza geçiş)

-Pool Suite Bahçe Manzara 64 m2 Pool Suite ,1 yatak odası, 1 salon, 1 duşlu banyo, 1 kuvetli ve duşlu banyo ve 2 WC’den oluşmakta. Odalarda mini bar, LED TV, uydu, kablosuz internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, VRF klima sistemi, termal sensör, ayrıca kasa, balkon, çalışma masası, okuma lambası, halı ve mermer zemin, banyoda makyaj aynası, saç kurutma makinesi mevcuttur. Ücretsiz su ısıtıcısı ve çay & kahve seçenekleri vardır.

QUEEN & ROYAL SUİTLER

-Queen Suite Ana Bina 195 m2 Queen Suite odanın 1 yatak odası, 1 oturma odası ve oturma odasının geniş bir terası bulunmakta. 1 adet çift kişilik (King size) yatak, mini bar, 2 adet TV, uydu, kablosuz internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, VRF klima sistemi, kasa, balkon, çalışma masası, okuma lambası ayrıca  baskül, halı ve mermer zemin banyoda küvet/duş, 2 WC, makyaj aynası, saç kurutma makinesi ve  buklet malzemesi mevcuttur.. Ücretsiz su ısıtıcısı ve çay & kahve seçenekleri vardır.

-Royal Premium Suite Ana Bina 315 m2 Royal Premium Suite, 2 yatak odası, 1 oturma odası ve geniş bir terastan oluşmakta. 3 TV, yatak odalarında kuvet ve duşlu banyo, 3 WC, mini bar, uydu, kablosuz internet bağlantısı, direkt hatlı telefon, VRF klima sistemi, kasa, mermer ve halı zemin, baskül, makyaj aynası, okuma lambası, çalışma masası,saç kurutma makinesi ve buklet malzemesi mevcuttur. Ücretsiz su ısıtıcısı ve çay & kahve seçenekleri vardır.

PREMIUM YİYECEK İÇECEK KONSEPTİ

Ana Restoran (1 adet)

 A’la Carte Restoran (2 adet)

Bar (4 adet)

 Diabetik, glutensiz vb. özel yiyecek talep eden misafirlerimiz için yiyecek hazırlanması

Yummy Çocuk Restoranı (Ana Restoran içinde)

Ana restoranda kahvaltıda fresh meyve suları

La Patisserie

 Dondurma Servisi .

BARLAR VE SERVİS NOKTALARI

Rixos Lounge 24 Saat Full Bar içki hizmeti ile hizmet verir 24 Saat (Ücretsiz)

Lobby Bar Full Bar içki Hizmeti 09:00-00:00 (Ücretsiz)

Irish Pub Full Bar içki hizmeti ile hizmet verir 16:00 - 00:00 (Ücretsiz)

La Patisserie Çikolata çeşitleri, Pastane, Dünyaca ünlü kahve çeşitleri 09:00-00:00 (Ücretsiz)

Mood Club (Disco) Full Bar içki hizmeti ile hizmet verir 23:00 – 03:00 (Ücretsiz)

EĞLENCE VE AKTİVİTELER

 Tai-Chi, Canlı Müzik Performansları ,Yoga & Pilates Dersleri ,Aerobics ve Kangoo Jumps, Basketbol ,Tenis ,Futbol ,Su Jimnastiği, Kick-box ,Dart, Fitness Salonu, Dans Eden Sular (21:00)

ÜCRETLİ

Futbol sahası & ışıklandırma , Pro tenis raketler , Bowling , PC oyunları (Play Station ve jetonlu-ücretli oyunlar) ,Oyun salonu

TOPLANTI SALONLARI

-Diamond Hall  - 1248 m2 yükseklik 6.08m

-Diamond Hall - I 437 m2  yükseklik 6.08m

- Diamond Hall-II 440 m2  yükseklik 6.08m

- Diamond Hall-III 437 m2  yükseklik 6.08m

- Diamond Hall-III 437 m2 yükseklik 6.08m

- Pink Hall 80 m2 yükseklik 3.90m

- Yellow Hall 82 m2 yükseklik 3.90m

- Green Hall 175 m2 yükseklik 3.90m

- Blue Hall 80 m2  yükseklik 3.90m

- Fuaye 375 m2 yukseklik 3.55m

NOTLAR

Otel konsepti gereği odaya giriş saat 14:00’dan sonra, çıkış ise 12.00’dan öncedir.. Odaların müsaitlik durumuna bağlı olarak 06:00 – 10:00 saatleri arasında erken giriş yapmak isteyen misafirlere erken giriş ücreti (%50) ve 06:00’dan önce gelen misafirler için ise tam gün oda ücreti uygulanır.  Dış mekanlarda bulunan ünitelerin (restoran - bar) ve eğlence programlarının saatleri ve hizmet yerleri hava şartlarına göre değişebilir veya iptal edilebilir. Otel yönetimi tesis bilgilerinde dilediği zaman değişiklik yapma ya da iptal etme hakkına sahiptir. 8 kiloya kadar kedi veya köpek kabul edilir (ücretli). Pet konaklama şartları için lütfen otel ile iletişime geçiniz. İskele 01 Mayıs tarihi itibariyle hizmete açılmaktadır

 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK
 • RIXOS PREMIUM BELEK

POPÜLER TATİL BÖLGELERİ

SON GEZDİKLERİM