Scroll


EUPHORIA TEKIROVA HOTEL

EUPHORIA TEKIROVA HOTEL

EUPHORIA TEKIROVA HOTEL

Antalya / KEMER
ULTRA ALL INCLUSIVE
Tıklayın Sizi Arayalım


 Euphoria Tekirova Hotel

 

Sınıfı                            : 5 Yıldızlı Otel

Yüzölçümü                   :120.000 m²

Oda Sayısı                   :519

Yatak sayısı                 :1102

Renovasyon Tarihi    : 2010-2011 Kış sezonu

Lüks ve VIP Konaklama: Executive Kat & Villalar

Pansiyon Durumu     :Ultra Herşey Dahil

Plaj                               : Küçük çakıl ve kum (500 m.), Mavi Bayraklı.

İskele (sahilde)Sertifikalar:Bir adet su sporları iskelesi, 1 adet yüzme iskelesi ve duba

Konum                         : Antalya  Havalimanı ( 70  km ) Araba ile 70 dakika

Evcil Hayvanlar Kabul edilmiyor

 

ODALAR

Bahçe Club Odaları (107 adet) 35-37 m² Min 2 / Max 3 + 1: Renovasyon 2010-2011: Odalarda iki adet tek kişilik veya bir adet çift kişilik yatak, uydu yayınlı 55 ekran TV, direkt hatlı telefon, minibar*, split klima (sıcak-soğuk), laminant zemin, banyo (küvet), WC, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, elektronik kasa, TV üzerinden radyo yayını bulunmaktadır. Odalar bahçe manzaralı.

-8 connection oda -5 Engelli odası -4 Sigara içilmez oda

Deluxe Club Odaları (258 adet) 28-30 m²Min 1  / Max 3: Renovasyon 2010-2011: Odalarda iki adet tek kişilik veya bir çift kişilik yatak, uydu yayınlı 51 ekran LCD TV, direkt hatlı telefon, minibar*, merkezi klima (sıcak-soğuk), laminant parke, banyo (duş), WC, saç kurutma makinesi, elektronik kasa, TV üzerinden radyo yayını bulunmaktadır. Odalar bahçe manzaralıdır.

- 12 sigara içilmez oda

* Otel Odaları (83 adet)24-26 m²Min 1  / Max 3: Renovasyon 2010-2011: Odalarda iki adet tek kişilik veya bir adet çift kişilik yatak, uydu yayınlı 66 ekran LCD TV, direkt hatlı telefon, minibar*, merkezi klima (sıcak-soğuk), halı kaplı zemin, banyo (küvet), WC, banyoda telefon, saç kurutma makinesi,  elektronik  kasa,  TV  üzerinden  radyo  yayını  bulunmakta.  77  oda  deniz  tarafında,  6  oda  bahçe  ve  dağ tarafında.

-12 connection oda -3 Engelli odası - 4 Sigara içimez oda

*Deluxe Club Junior Suit (12 adet)45 m²Min 3 / Max 3 + 1: Renovasyon 2010-2011: Odalar bir salon ve bir yatak odası (çift kişilik yataklı) ve banyodan oluşmakta. Salonda uydu yayınlı LCD TV, direkt hatlı telefon, minibar*, merkezi klima (sıcak-soğuk), laminant parke, banyo (küvet), WC, banyoda telefon,  saç  kurutma  makinesi,  elektronik  kasa  ve  TV  üzerinden  radyo  yayını  bulunan  odalar  bahçe  manzaralı  ve teraslıdır.

2 Sigara içilmez oda

*Deluxe Club Aile Suit (24 adet) 55-60 m²Min 3 / Max 4 + 1: Renovasyon  2010-2011:  Odalar  bir  salon,  iki  yatak  odası  (1  çift  kişilik+iki  tek  kişilik)  ve  banyodan  oluşmakta.  Yatak odalarından bir tanesinin zemini halı, diğer yatak odası ve salonun zemini ise laminant parkedir. Salonda 2 tekli, bir çift kişilik koltuk  ve uydu  yayınlı LCD  TV  bulunmaktadır.  Direkt hatlı  telefon,  minibar*,  merkezi klima  (sıcak-soğuk),  banyo (küvet), WC, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, elektronik kasa ve TV üzerinden radyo yayını bulunan odalar bahçe manzaralı ve teraslıdır.

* Bahçe Club Suit  (17 adet) 55-57 m²Min 2 / Max 3 + 1: Odalar bir oturma odası, bir yatak odası ve banyodan (Bazı odalarda 2 banyo mevcuttur) oluşmakta. Salonda bir adet kanepe, tek kişilik koltuk ve çalışma masası, yatak odasında bir adet çift kişilik yatak bulunmakta. Salonda uydu yayınlı 66  ekran  LCD  TV,  yatak  odasında  uydu  yayınlı  55  ekran  TV,  direkt  hatlı  telefon,  minibar*,  split  klima  (sıcak-soğuk), laminant  zemin,  banyo  (küvet),  WC,  banyoda  telefon,  saç  kurutma  makinesi,  elektronik  kasa  ve  TV  üzerinden  radyo yayını bulunmaktadır. Odalar bahçe manzaralı ve teraslıdır.

* Art Odası (5 adet) 60 m²Min 2 / Max 2: Bir tanesi dağ ve bahçe manzaralı, diğerleri ise deniz manzaralı.Odalar uzaktan kumandalı ışık kontrolü ile donatılmıştır. Her bir odada 225 cm çapında yuvarlak yatak, oturma ve TV köşesi, giyinme  odası,  deniz  manzaralı  jakuzi,  jet  duşlu  banyo/WC,  banyoda  telefon,  balkon  bulunmakta.  Odalar,  uydu yayınlı 106 ekran LCD TV, DVD, TV üzerinden radyo yayını, direk hat çıkışlı telefon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, minibar**, kablosuz internet bağlantısı, split klima, baskül.

* Butterfly Odası (2 adet) 60 m²Min 2  / Max 2: Bu odalar deniz manzaralı olup özel ve farklı bir şekilde dekore edilmiştir. Odalar uzaktan kumandalı ışık kontrolü ile donatılmış.  Her  bir  odada  225  cm  çapında  yuvarlak  yatak,  oturma  ve  TV  köşesi,  giyinme  odası,  deniz  manzaralı jakuzi, jet duşlu banyo/WC, banyoda telefon, balkon bulunmaktadır. Odalarımız, uydu yayınlı 106 ekran LCD TV, DVD, TV üzerinden  radyo  yayını,  direk  hat  çıkışlı  telefon,  elektronik  kasa,  saç  kurutma  makinesi,  minibar**,  kablosuz  internet bağlantısı, split klima, baskül

*Deluxe Jakuzi Villa  (3 adet) 100 m²Min 3  / Max 4: Euphoria Tekirova Otel’ in geniş bahçesi içersinde, ayrı bir şekilde ve dubleks olarak tasarlanan bu odalar kendi teras ve balkonuna  sahiptir.  Alt  katında  geniş  bir salon,  teras  ve  duşlu  banyo bulunan  bu odaların  üst katında  1  adet  ebeveyn yatak odası, 1 adet çocuk yatak odası, küvetli banyo ve büyük bir jakuzili balkon yer almaktadır.

Bu villalar, salonda uydu yayınlı 106 ekran LCD TV ve DVD, ebeveyn yatak odasında ve çocuk odasında 66 ekran LCD TV, TV üzerinden radyo yayını, direk hat bağlantılı dect telefon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, minibar**, kablosuz internet bağlantısı, baskül ve tüm odalarında split klima mevcut.

* Deluxe Aile Villası (4 adet) 100 m²Min 4  / Max 6: Euphoria  Tekirova  Otel’ in  bahçesi  içersin de  ayrı  bir  şekilde  ve  dubleks  olarak  tasarlanan  bu  villalar  geniş  bir  balkona sahiptir. Alt katında geniş bir salon, balkon ve duşlu banyo bulunan odaların üst katında 1 tanesi ebeveyn yatak odası olmak üzere toplam 3 adet yatak odası  ve küvetli banyo yer almaktadır.

Bu villalar,  salonda  uydu yayınlı 106 ekran LCD TV ve DVD, ebeveyn yatak odasında ve diğer yatak odalarında 66 ekran LCD TV, TV üzerinden radyo yayını, direk hat bağlantılı dect telefon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, minibar**, kablosuz internet bağlantısı, baskül ve tüm odalarında split klima mevcut.

*Presidential Suit  (1 adet) 120 m²Min 4 / Max 4: Presidential suit, ana binan��n 5 . katında tam orta bölümünde yer almakta olup, tüm oteli ve denizi çok geniş bir  açıdan direk  olarak  görmekte.  Bu  oda  1  ebeveyn  yatak  odası,  1  çocuk  yatak  odası,  1  adet  salon  ve  2  adet  banyodan oluşmakta olup toplam 120 m2 dir. Bu odada uzaktan kumandalı ışık kontrol sistemi bulunmaktadır. Ebeveyn yatak odasında deniz manzaralı bir jakuzi yer almakta olup, her bir yatak odasında  duşlu bir banyo / WC ve banyolarda telefon yer almakta. Presidential suitin salonu ise ufak bir çalışma masası, uydu yayınlı 106 ekran LCD TV ve DVD’ li TV köşesi ve rahat oturma grupları ile şık ve zevkli bir şekilde dekore edilmiştir. Ebeveyn yatak odasında   uydu yayınlı 106 ekran LCD TV, diğer yatak odasında ise uydu yayınlı 66 ekran LCD TV bulunmaktadır. Odada TV üzerinden radyo yayını, direk hat çıkışlı telefon, elektronik kasa, saç kurutma makinesi, minibar**, kablosuz internet bağlantısı, split klima, baskül mevcut.

*Odalarda minibar giriş günü; 2x (0,5 cl) Su, 2x (20 cl) Soda, 1x (330 ml) Kola,1x (330 ml) Fanta , 3x (200 ml) Meyve suyu ile doldurulmaktadır.

*Günlük 1lt Su ile yenilenmekte olup, ilave minibar dolum talebi ücretlidir.

***Executive Kat ve Villa  odalarında minibar; 2x Rakı (0.5 cl), 2x ithal votka (0.5 cl), 2x ithal Gin (0.5 cl), 2x ithal Whisky (0.5 cl),2x Bira (33 cl),

*1x Fanta (33 cl), 2x Kola (33 cl), 1x Diyet Kola (33 cl), 1x Sprite (33 cl), 2x Meyve suyu (33 cl), 1x Tonik (33 cl), 2x Soda (33 cl), 2x Su (0.50 cl), Sıcak Setup, Çikolata, Cips, Fıstık ile doldurulmaktadır ve günlük olarak yenilenir.

-Bedensel özürlüler için: Özel  donanımlı  3  adet  ana  binada,  5  adet  Garden  Club  kısmında  toplam  8  oda.  Otelin  iç  ve  dış

-Sigara içilmeyen bölüm:12 adet Deluxe Club, 6 adet ana bina Otel, 4 adet Bahçe Club, 2 adet Deluxe Club Junior Suit, 2 adet ,Deluxe Club Aile Suit ve  tüm kapalı mekanlar

-Banyo havlusu değişimi: Her gün yapılmaktadır.

-Plaj havlusu değişimi   :Her gün yapılmaktadır.

-Çarşaf değişimi           : Her gün yapılmaktadır.

-Turn Down Servisi        : Sadece Executive Kat ve Villa oda misafirlerine ücretsizdir.

 

RESTORANLAR

-Padolia Restoran

-Dragon Restoran *

-Trocadero Restoran

-Olive Restoran

-Lale Restoran

-Anchor Restoran *

-Mexican Fuego Restoran

-Moğol BBQ Restoran *

-Fransız Restoranı *

-Food Court

* Anchor Balık, Dragon Uzakdoğu, Moğol BBQ ve Fransız Restoranlarında akşam yemeği taleplerinde kuver ücreti alınır.

**Otel tema restoranların konseptlerini ve lokasyonlarını ( 3 adet ala carte ücretsiz kalmak kaydı ile ) değiştirme hakkını saklı tutar.

***Executive Kat ve Villa misafirleri, konaklamaları boyunca, otelde kuver ücreti alınan A la carte restoranlarından diledikleri birinden bir defaya mahsus, ücretsiz yararlanabilmektedir.

 

BARLAR

-Bacchus Bar

-Agora Pastane

-Neptune’s Bar

-Myra Bar

-Apollo Disko *

-Apollo Bar

-Nargile Cafe

* Gece 02.00 itibari ile disko müziği kapanmaktadır.

 

SERVİSLER

Ücretsiz Servisler: Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, geç kahvaltı ve açık büfe olarak gece büfesi, snack restoran, food court, pastane, belirli saatlerde dondurma, 3 özel temalı restoran (Türk, Akdeniz ve Meksika) A la carte menü ile ve ön rezervasyonlu ( konaklama boyunca a la carte restoran bir defa kullanılabilir), tüm alkolsüz içecekler, yerli ve bazı yabancı alkollü içecekler, giriş günü minibar ve günlük su (sadece alkolsüz içecekleri ihtiva eder),odalarda Kasa, Executive Kat ve Villa odalarının minibarı. İnternet köşesi ve otelin belirli alanlarında limitsiz wireless internet bağlantısı, 3 adet kaydıraklı aquapark, kağıt oyunları ve TV köşesi, 5 tenis kortu (2 adet tartan ve 3 adet suni çim zemin), hamam, sauna, fitness, masa tenisi, basketbol, motorsuz su sporları (deniz bisikleti, kano, laser ve rüzgar sörfü - laser ve rüzgar sörfü linans gerektirmektedir). Mini club & oyun alanı (4-12 yaş) belirli saatler içerisinde, çocuk animasyonu, bebek yatağı, restoranda bebek sandalyesi (müsaitlik doğrultusunda). Şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu.

 

Ücretli Servisler: Fransız (sadece yetişkinler içindir, çocuk kabul edilmez), Balık, Moğol ve Uzakdoğu Restoranları kuver ücretlidir, taze sıkılmış meyve suları, özel kalite şarap, şampanya ve bazı yabancı alkollü içecekler. Masaj, peeling, güzellik merkezi, minibarların tekrar doldurulması (Executive Kat & Villalar hariç), oda servisi, dalış merkezi, kuaför, Executive Kat & Villa misafirleri için DVD menüsü, sahildeki özel güneşlenme alanlarının otel misafirleri tarafından kullanımı (Executive Kat & Villalar hariç), Turn-Down servisi (Executive Kat & Villalar hariç), atari–oyun salonu, mini market, motorlu su sporları (su kayağı, jet-ski, parasailing, katamaran, ringo, banana), sörf dersi, tekne turu, tenis dersi ve ekipmanı, tenis kortu ışıklandırması, telefon, faks ve fotokopi, çamaşırhane hizmetleri, bilardo, doktor ve hemşire hizmeti, bebek bakıcılığı, bebek telsizi, bebek arabası, kattle, nargile cafe servisleri.

 

Havuzlar ve Sahil

-Açık Yüzme Havuzu

-Kapalı Yüzme Havuzu

-Çocuk Havuzu

-Aquapark ( 10.00-12.00 / 14.00-17.00 )

-Euphoria Havuzu

Plaj : 500 m uzunluğunda kum ve küçük çakıl karışık (Deniz ayakkabısı önerilir) şeklindedir. Plajda sadece yetişkinlerin kullanımı için relax bölüm bulunmakta olup şemsiye, şezlong, şezlong minderi, plaj havlusu ücretsiz olarak sunulmakta. Ayrıca sahilde bir tekne/su sporları iskelesi bir tane de yüzme iskelesi, plaj voleybolu sahası, su sporları ve dalış merkezi bulunmaktadır. Sahilde bulunan özel güneşlenme terasları ise öncelikli olarak Executive Kat ve Villa oda misafirlerine ayrılmış olup diğer oda misafirleri talep ederlerse müsaitlik doğrultusunda ücretli olarak faydalanabilmektedir.


Ücretli Aktiviteler

 • Doktor / Hemşire
 • Çamaşırhane
 • Taze Sıkılmış Meyve Suları
 • Şişe / Kutu İçecekler
 • Türk Kahvesi
 • Bebek Bakım Hizmeti
 • Nargile


Ücretsiz Aktiviteler

 • Wi-Fi / Lobide
 • Otopark
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL
 • EUPHORIA TEKIROVA HOTEL

POPÜLER TATİL BÖLGELERİ

SON GEZDİKLERİM