Scroll


DELPHIN BE GRAND RESORT

DELPHIN BE GRAND RESORT

DELPHIN BE GRAND RESORT

Antalya / ANTALYA
ULTRA ALL INCLUSIVE
Tıklayın Sizi Arayalım


DELPHIN BE GRAND RESORT

Kategori             :5*

Alan                    : 112.000 m²

Havaalanı          :10 km

Şehir Merkezi   : 15 km.

Sahil Durumu   : Lara Kundu Plajı

Konsept              : Ultra Her şey Dahil

Toplam Oda Sayısı :  853  Oda

ODALAR

Standart Odalar: 

BE TRENDY: toplam 313 oda, her oda 35 m2’dir. Her odada 1 çift kişilik yatak, 1 tek kişilik, 1 sofa (Konaklama şekli maksimum: 3+1 veya 2+2) ya da 1 çift kişilik yatak, 1 sofa bulunmakta. (Konaklama şekli maksimum: 2+1). Odalarda balkon, duş / WC, klima (merkezi, belirli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, LCD televizyon (uydu yayını), müzik yayını, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve bulunmakta. Her gün oda temizliği yapılmakta olup, havlular her gün değiştirilmekte, çarşaflar ise 2 günde 1 değiştirilmekte. Odalar direk deniz, yandan deniz veya kara manzaralı.

Engelli oda : toplam 9 oda, her oda 35 m2’dir. Odaların 5 tanesi 1 çift kişilik yatak, 1 sofa, 4 tanesi 2 tek kişilik yatak ve 1 sofadan oluşmaktadır. Odalar kara manzaralıdır. Engelli misafirler için özel olarak tasarlanmış duş / WC bulunur. Resepsiyona, restaurantlara, havuzlara ve sahile tekerlekli sandalyeyle ulaşılabilir.

BE LARGE: toplam 295 oda, her oda 42 m2’dir. Her odada 1 çift kişilik yatak, 1 tek kişilik, 1 sofa (Konaklama şekli maksimum: 3+1 veya 2+2) ya da 1 çift kişilik yatak, 1 sofa bulunmakta. (Konaklama şekli maksimum: 2+1). Odalarda balkon, duş / WC, klima (merkezi, belirli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, LCD televizyon (uydu yayını), müzik yayını, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve bulunmakta. Her gün oda temizliği yapılmakta olup, havlular her gün değiştirilmekte, çarşaflar ise 2 günde 1 değiştirilmekte. Odalar direk deniz, yandan deniz veya kara manzaralı.

Aile Odaları

BE FAMILY A: Toplam 110 oda, her aile odası 56 m2 olup 2 odadan oluşuyor ve  Ebeveyn odasında 1 çift kişilik yatak, 1 sofa, çocuk odasında 2 tek kişilik yatak bulunmakta(Maksimum konaklama şekli 4+1 veya 3+2). Odalarda balkon, 1 duş / WC, klima (merkezi, belirli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, LCD televizyon (uydu yayını), müzik yayını, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve bulunmakta. Her gün oda temizliği yapılmakta olup, havlular her gün değiştirilmekte, çarşaflar ise 2 günde 1 değiştirilmekte. Odalar yandan deniz manzaralı.

BE FAMILY LOFT: toplam 17 oda, her aile odası 70-90 m2 olup dublex. 6 tanesinde 1 çift kişilik yatak, 2 tek kişilik yatak, 1 sofa ve 11 tanesinde 2 çift kişilik yatak, 1 tek kişilik yatak ve 1 sofa bulunmakta(Maksimum konaklama şekli: 4+1 veya 3+2). Odalarda balkon, 2 duş / WC, klima (merkezi, belirli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, LCD televizyon (uydu yayını), müzik yayını, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve bulunmakta. Her gün oda temizliği yapılmakta olup, havlular her gün değiştirilmekte, çarşaflar ise 2 günde 1 değiştirilmekte. Odalar yandan deniz manzaralı.

Family Suit

BE FAMILY B: toplam 3 oda, her Family B 80 m2 olup 2 odadan oluşuyor ve Bir odada 1 çift kişilik yatak, 1 tek kişilik yatak, 1 sofa, diğer odada 1 çift kişilik yatak, 1 sofa mevcut. Odalarda balkon, 2 duş / WC, klima (merkezi, belirli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, LCD televizyon (uydu yayını), müzik yayını, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve bulunmakta. Her gün oda temizliği yapılmakta olup, havlular her gün değiştirilmekte, çarşaflar ise 2 günde 1 değiştirilmekte. Odalar kara manzaralı.

Superior Oda

BE ROMANTIC: toplam 56 oda, her oda 32 m2’dir. Her odada 1 çift kişilik yatak bulunmakta (Konaklama şekli maksimum: 2 yetişkin). Odalarda balkon, duş / WC, klima (merkezi, belirli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, LCD televizyon (uydu yayını), müzik yayını, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve bulunmakta. Her gün oda temizliği yapılmakta olup, havlular her gün değiştirilmekte, çarşaflar ise 2 günde 1 değiştirilmekte. Odalar yandan deniz veya kara manzaralı.

BE DELUX LOFT: toplam 13 oda, her oda 41 m2’dir. Her odada 1 çift kişilik yatak bulunmakta(Konaklama şekli maksimum: 2 yetişkin). Yüksek tavanlı odalarda balkon, duş / WC, klima (merkezi, belirli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, LCD televizyon (uydu yayını), müzik yayını, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve bulunmakta. Her gün oda temizliği yapılmakta olup, havlular her gün değiştirilmekte, çarşaflar ise 2 günde 1 değiştirilmekte. Odalar yandan deniz veya kara manzaralı.

Suit Odalar

BE SUIT: Toplam 12 oda, her Be Suit 123 m2 olup iki yatak odası ve bir oturma odasından oluşuyor. Bir yatak odasında 1 çift kişilik yatak, 1 sofa, diğer yatak odasında 2 tek kişilik yatak bulunmaktadır.(Maksimum konaklama şekli: 4 yetişkin). Odalarda balkon, duş / WC, klima (merkezi, belirli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, LCD televizyon (uydu yayını), müzik yayını, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve bulunmakta. Her gün oda temizliği yapılmakta olup, havlular her gün değiştirilmekte, çarşaflar ise 2 günde 1 değiştirilmekte. Odalar yandan deniz manzaralı.


BE ROYAL: toplam 4 oda, her Be Royal 104 m2 olup 2 katlıdır. Odada 2 tane çift kişilik yatak bulunmakta (maksimum konaklama şekli: 4 yetişkin). Odalarda sauna, balkon, 2 duş / WC, klima (merkezi, belirli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, LCD televizyon (uydu yayını), müzik yayını, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve bulunmaktadır. Her gün oda temizliği yapılmakta olup, havlular her gün değiştirilmekte, çarşaflar ise 2 günde 1 değiştirilmekte. Odalar kara manzaralı.

BE KING: toplam 1 oda, 352 m2, 2 katlı ve 4 tane çift kişilik yatak bulunmaktadır. Odalarda balkon, duş / WC, klima (merkezi, belirli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, LCD televizyon (uydu yayını), müzik yayını, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve bulunmaktadır. Her gün oda temizliği yapılmakta olup, havlular her gün değiştirilmekte, çarşaflar ise 2 günde 1 değiştirilmektedir. Oda direk deniz manzaralı.

Connection Odalar

BE TRENDY CONNECTION: toplam 20 oda, her Connection oda 70 m2 olup (2 x 35m2) 2 odadan oluşmakta. Her odada 1 ç çift kişilik yatak, 1 tek kişilik yatak ve 1 sofa (Maksimum konaklama şekli her odada 3+1. iki odada konaklama şekli toplam 6+2)) veya her odada 1 çift kişilik yatak ve 1 sofa bulunmakta.(4 tane Be Trendy Connection oda tipi 2+1 olup, maksimum konaklama şekli 4+2). Odalarda balkon, duş / WC, klima (merkezi, belirli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, LCD televizyon (uydu yayını), müzik yayını, kasa, mini bar, zemin Laminant, su ısıtıcısı, çay ve kahve bulunmaktadır. Her gün oda temizliği yapılmakta olup, havlular her gün değiştirilmekte, çarşaflar ise 2 gün de 1 değiştilmekte. Odalar yandan deniz manzaralı.

RESTORAN VE BARLAR

-Ana Restoran

-Ikat Restoran

-Ristorante Rugiano

-Mermaid Restoran

-Atalantes Restoran

-Sakura Restoran

-Sultan Restoran

-Jaipo Restoran

-Be Grand Snack Restoran ve Bar

-Pastane

-15 Adet Bar

-Açık büfe restoran

-Et ve şarap Alakart Restoranı

-İtalyan Alakart Restoranı

-Deniz Ürünleri Alakart Restoranı

-Yunan Alakart Restoranı

-Sushi, Tepenyaki, Japon ve Çin Mutfağı

-Türk Alakart Restoranı
-Meksika Alakart Restoranı

-Snack Alakart Restoranı

EĞLENCE, ETKİNLİK & SPOR

Spor turnuvaları, Belirli günler Canlı müzik, Disco, Bilgisayar oyunları, Fitness center, 7 kaydıraklı çocuk aquapark, Havuz oyunları, Skeç, Sirk ve temalı şovlar,
Night CluB, Açık ve kapalı toplam 10 adet yüzme havuzu, Lunapark, Sinema, evü gösterileri, Gala, İnternet Cafe, Açık jakuzzi havuzu, 8 kaydıraklı Yetişkin aquapark, Voleybol, plaj voleybolu, mini futbol, tenis, masa tenisi, Step Aerobik, Dart, Su Jimnastiği, ve su sporları

TOPLANTI & KONFERANS

1272 m2’lik üç bölüme ayrılabilir Gala Salonu (1500 kişilik)
2 Adet 80 m2 Toplantı Salonu
2 Adet 75 m2 Toplantı Salonu
Son teknoloji ekipmanlar

 

 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT
 • DELPHIN BE GRAND RESORT

POPÜLER TATİL BÖLGELERİ

SON GEZDİKLERİM